• Opłaty za przedszkole

- opłata za pobyt

- dobrowolna wpłata na Radę Rodziców

2022/2023

Informacje dotyczące opłat za świadczenia i czas przeznaczony na nauczanie, wychowanie i opiekę w przedszkolu.

Bezpłatne nauczanie, wychowanie i opieka w ramach realizacji podstawy programowej organizowane są w przedszkolu od godziny 8:00 do godziny 13:00. Ustala się opłatę w wysokości  1 zł. za każdą rozpoczętą godzinę świadczeń udzielanych przez przedszkole po godz.  13:00.

W przypadku nieobecności dziecka w przedszkolu, opłat nie pobiera się. Rodzic lub opiekun prawny informuje przedszkole o nieobecności dziecka i przewidywanym czasie jej trwania.

Zmniejsza się opłaty:

w przypadku, gdy do przedszkola uczęszcza rodzeństwo, opłata za świadczenia
          w zakresie przekraczającym  realizację podstawy programowej za drugie dziecko wynosi 50%, tj. 0,50 zł za każdą rozpoczętą godzinę.

Informacje dotyczące opłat za korzystanie z posiłków w przedszkolu.

Dzienna stawka żywieniowa w przedszkolu wynosi 10,00 zł za 4 posiłki:

śniadanie - 2,50 zł,

II śniadanie 1,00 zł,

obiad - 4, 50 zł,

2,00 zł podwieczorek

Rodzice mogą starać się o dofinansowanie posiłków w Ośrodku  Pomocy Społecznej. Kryterium dochodowe na osobę w rodzinie nie może przekraczać kwoty 684,00 zł.

Wpłaty na Radę Rodziców:

Konto Rady Rodziców Przedszkola Publicznego